FuelMiser banner  
Download our Rebate Form خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

فشار شدید اقتصادی نیازمند راه حل های جدی کاهش سوخت برای
صنعت حمل و نقل است

truck صرفه جویی 6 تا 9 درصد
در کل هزینه های سوختی شما!
 


مثال: 100 خودروی سنگین می توانند 250000 دلار هزینه های سوختی را در طول یک سال کاهش دهند اگر هر خودرو ی سنگین در طول سال 100000 مایل مسافت را با میزان مصرف 6 مایل بر گالن طی کند.

هزینه ی فیول مایزر در صورت نصب کمتر 45 روز هزینه ی خود را طی استفاده ی معمولی جبران می کند. سیستم تهویه ی سوخت پیشرفته ی فیول مایزر ام پی اکس موثر ترین و پیشرفته ترین سیستم تهویه ی سوخت موجود در بازار امروز است. فناوری فیول مایزر توسط 10 حق امتیاز در جهان و ایالات متحده محفوظ است و نتایج ما در طی 7 سال به خوبی ثبت شده است. شرکتهای معتبر، شرکتهای حمل و نقل و مصرف کنندگانی که از فیول مایزر استفاده می کنند، نتایج این دستگاه را تایید می کنند. شرکت شما می تواند با این محصول انقلابی به میزان قابل توجهی در هزینه های سوختی صرفه جویی کند و از مزایای مالی این محصول بهره ببرد. فشار شدید اقتصادی این روزها نیازمند راه حل اساسی است. امروز این راه حل در دستان ماست.

برای دیدن گواهی شرکت های حمل و نقل و حرفه ایها در اینجا کلیک کنید.

لطفا گزینه های مورد نظر خود را کامل کرده و برای ما ارسال کنید. ما بعد از دریافت اطلاعات شما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس می گیریم. اگر شما مایل به دریافت لیست قیمتها هستید. ما جزئیات را در هنگام تماس با شما پوشش می دهیم.

لطفا تماس بگیرید
:

شخصی: به طور کل...هر گونه اطلاعاتی که ما از شما دریافت می کنیم به طور شخصی نگه داری می شود و تنها برای استفاده ی داخلی شرکت استفاده می شود. تا به امروز ما به هیچ عنوان اطلاعات دریافت شده از مشتریهایمان را به هیچ شخصی نفروخته و یا عرضه نکرده ایم. بلکه از اطلاعات مهمی مانند جزئیات پرداخت یا کارت اعتباری محافظت می کنیم.

 


تلفن: 3238921 (0341)-0098

موبایل: 09138444628 - 09138444619


 veri_signحریم خصوصی

.Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S