FuelMiser banner  
خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

مزایای مالی فیول مایزر ام پی اکس ( زمانی که شما یک خودروی جدید یا استفاده شده خریداری می کنید )

آیا آماده می شوید تا خودرو خریداری کنید؟ یک فیول مایزر خریداری کنید!
هنگامی که یک خودروی جدید یا استفاده شده خریداری می کنید بهترین زمان برای نصب فیول مایزر بر روی خودرویی است که خریداری می کنید.اگر در هنگام خرید خودرو فیول مایزر را بر روی آن نصب کنید کاهش مصرف سوخت را ماه به ماه، از ماه اول تجربه خواهید کرد.

فیول مایزر به طور رسمی توسط انجمن فروشندگان جنرال موتورز تایید شده است است و به عنوان یک محصول رسمی مورد مورد قبول رانندگان ایمن کشورواقع شده است، رانندگان ایمن کشور یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین تامین کنندگان کلوپهای خودرو و خدمات کنار جاده ایی است و همچنین بیمه های مکمل مرتبط به محصولات را به بیش از 5000 فروشنده گان خودرو در کل کشور عرضه می کند.

Tطی همکاری ما با رانندگان ایمن کشور، ما اخیرا یک شبکه ی سراسری از نمایندگیهای فروش خودرو تاسیس کردیم که فیول مایزر را به صورت نصب شده بر روی خودروهای فروشی عرضه می کنند و هزینه ی آن بر روی خودروی شما حساب می شود. که نتیجه ی این کار صرفه جویی هزینه های سوختی به میزان ماهیانه 4 تا 6 دلار در زمان وام خودروی شما ست اما در کل شما ماهیانه 25 تا 50 دلار در هزینه های سوختی خودروی خود صرفه جویی می کنید. این بهترین سرمایه گذاریی است که شما انجام می دهید و این کاهش مصرف سوخت تا زمانی که فیول مایزر بر روی دستگاه شما نصب است ادامه پیدا می کند.Used Car Lot

نصب فیول مایزر بر روی خودروی دسته دومی که خریداری می کنید مانند این می ماند که با یک تیر دو هدف را بزنید، در این حالت هم بهای کمتری بابت خودروی دسته دوم پرداخت می کنید هم این که خودرویی دارید که مصرف سوخت کمتری دارد.

مجموع میزان هزینه های سوختی صرفه جویی شده توسط شما در زمانی که شما صاحب خودرو هستید به راحتی 1500 تا 3000 دلار خواهد شد. .در برخی از مواقع این میزان 15 تا 50 درصد کل هزینه ایست که برای خرید خودرو پرداخت کرده اید. یا از نگاهی دیگر نصب فیول مایزر هزینه ای برابر با یک یا دو بار هزینه ی خدمات خودروی شماست یا هزینه ی صرفه جویی شده را می توان در خدماتی چون قرارداد خدمات گسترده و بیمه ی حفاظت جی ای پی برای آسایش خاطرتان خرج کنید. فروشنده ی محلی شما می تواند درباره ی این مزایا به شما توضیح دهد. برای مشاهده ی لیست فروشندگان فیول مایزر در نزدیکی محل زندگی شما در اینجا کلیک کنید.

میزان صرفه جویی خود را حساب کنید

 

 
حریم خصوصی
 
.Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S