FuelMiser banner  
خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

حقایق

اقتصاد بنزین می تواند بهبود یابد
auto designاقتصاد سوخت اتومبیل ها تا بحران نفت دهه ی 1970 میلادی،به این صورت مطرح نبود. در آن زمان، شرکتهای اتومبیل سازی اقداماتی را در زمینه بهبود اقتصاد بنزین برای تقاضای مصرف کنندگان و مقررات جدید دولت انجام دادند. زمانی که بحران سوخت به پایان رسید، دیگر شرکتها به بهای سوخت توجهی نکردند. در بیست سال قبل تولید کنندگان اتومبیل به روی کارکرد خودروها تمرکز کرده اند و کمتر بر روی مصرف سوخت خودروهای تولیدی توجه داشته اند. بعد از درخواست مشتریان برای کاهش مصرف سوخت خودرویشان، سازندگان خودرو سعی می کنند که خودروهایی که امروزه تولید می شوند از مصرف سوخت کمتری برخوردار باشند. با این حال امروزه تکنولوژی کاهش مصرف سوخت در بازار می تواند مصرف سوخت اتومبیلهای موجود و جدید را کاهش دهد.

چگونه می توان یک دستگاه کاهش مصرف سوخت که کارایی واقعی دارد را شناسایی کرد
در بازار انواع محصولات کاهش مصرف سوخت مانند مواد افزودنی برای سوخت، قرصهای جادویی، مگنتها، ورتکسها، مکنده های هوا و غیره موجود است. هر محصول که گفته می شود در این زمینه کارایی دارد بایستی توسط متخصصان حرفه ایی خودرو، کاربران شرکتهای معتبر و دولتی در آزمایشگاه های مستقل به صورت تست جاده ایی، بر پایه ی شرایط واقعی امتحان گردد. کارایی فیول مایزر توسط آزمایشگاه های معتبر و شناخته شده ی ایی پی ای ثبت شده و پشتیبانی می شود علاوه بر این 500 شرکت، شرکتهای حمل و نقل حرفه ایی، حرفه ایی ها ی اتومبیل و ارگان هایی که مصرف سوخت خودرو ها را از طریق روش های سیستماتیک و علمی بررسی میکنند کاربردی بودن فیول مایزر را تایید می کنند.

فیول مایزر ام پی اکس باعث کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش گاز دی اکسید کربن تولید شده توسط خودرو ها می شود
آزمایشگاه مستغل ایی پی ای بر اساس آزمایشاتی که بر روی محصولات فیول مایزر انجام داده، متوسط کاهش سوخت محصولات فیول مایزر را 12.92 درصد اعلام کرده و درصد کاهش کربن دی اکسید را 7.17 درصد اعلام کرد. شرکتهای دیگر و ارگان های دولتی 10 تا 15 درصد کاهش مصرف سوخت خودروهای بنزینی و 7 تا 8 درصد کاهش مصرف سوخت خودرو های دیزلی را با تست فیول مایزر در شرایط حقیقی و تست جاده ایی، گزارش کرده اند. علاوه بر این، در تست انجام شده توسط مجله ی ال تی سی فلیت بر روی 7 محصول کاهش مصرف سوخت، میزان کاهش مصرف سوخت فیول مایزر با اختلاف 250 درصد نصب به شش محصول دیگر، در صدر جدول قرار گرفته است. فیول مایزر به طور رسمی توسط اتحادیه ی فروشندگان ژنرال موتورز و اتحادیه ی جهانی لیموزین مورد تایید قرار گرفته و توسط رانندگان ایمن کشور تست شده و به عنوان یک محصول رسمی تایید شده است. رانندگان ایمن کشور یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین تامین کنندگان کلوپهای خودرو و خدمات کنار جاده ایی است و همچنین بیمه های مکمل مرتبط به محصولات را به بیش از 5000 فروشنده گان خودرو در کل کشور عرضه می کند.

فیول مایزر تنها یک محصول مرغوب که مورد تست قرار گرفته و کارایی بالایی دارد نیست. به این فکر کنید که فیول مایزر می تواند برای شما، شرکت شما و کارمندانتان سود بالایی به همراه داشته باشد.

شما همانند نتایجی که در این سایت مشاهده می کنید را روی خودروی خود دریافت می کنید. اگر به هر دلیلی از محصول ما در سال اول استفاده راضی نبودید می توانید با برگشت محصول به ما کل هزینه ایی که بابت فیول مایزر پرداخت کرده اید را دریافت کنید.


 
veri_sign
حریم خصوصی
 .Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S