FuelMiser banner  
خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

سوالات رایج درباره ی تکنولوژی ام پی اکس فیول مایزر

در گذشته محصولات مغناطیسی به این اندازه موثر نبودند! محصولات فیول مایزر توسط حرفه ایی ها به عنوان کالایی درجه یک شناخته شده و در مقایسه ها در بالا ترین رتبه قرار می گیرد، که این مطلب بی دلیل و اتفاقی نیست. فیول مایزر آنقدر خاص است که در دفتر ثبت اختراعات آمریکا به عنوان خاص ترین تکنولوژی پیشرفته ی استفاده شده شناخته می شود که این مطلب بسیار ارزشمند است!

پرسش: بخشی از تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه مگنت است. آیا کارکرد این دستگاهای مغناطیسی یکسان نیست؟


پاسخ: خیر تمامی دستگاه ها مانند یکدیگر نیستند، درست است که آهن ربای نصب شده بر روی شلنگ ورودی موتور خودرو تاثیری بر کاهش مصرف سوخت خودرو ندارد. آهن رباهای معمولی توانایی تاثیر گذاری بر سوخت را ندارد و از آن بدتر آنکه این آهنربا ها هنگامی که خودرو به دمای معمولی خود میرسد خاصیت خود را از دست می دهند. اما زمانی که یک نیروی قوی مغناطیسی به شکل عمود و صحیح به سیستم تهویه ی سوخت خودرو پالس شود، به راحتی بر تهویه ی سوخت تاثیر می گذارد و باعث احتراق بهتر سوخت می شود. فیول مایزر به قدری معتبر است در زمینه ی اختراع سه گواهی از دفتر ثبت اختراع آمریکا و دفتر علائم تجاری دریافت کرده است. ما از مواد اولیه ی با کیفیت تری استفاده می کنیم که در مقایسه با مواد اولیه ی کم کیفیت استفاده شده توسط دیگر شرکتها به مراتب از قیمت بیشتری برخوردار اند. اکثر محصولات دیگر در بهترین شرایط نیز نمی توانند میدان مغناطیسی لازم را القا کنند و به همین دلیل اکثر تولیدکننده گان این محصولات به جای نشان دادن نتایج معتبر تنها به تعریف از محصولشان اکتفا می کنند.

پرسش: چرا دستگاه فیول مایزر ام پی ایکس از دیگر محصولات گرانتر است؟

پاسخ:
شرکتها با عرضه ی عنواع محصولاتی چون "قرصهای جادویی ، ورتکها و مگنتهای ارزان قیمت سعی در سرمایه گذاری کردن بر روی قیمت روز افزون سوخت را دارند" به راحتی می توان گفت که محصولاتی که امروزه در بازار عرضه می شوند چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ موثر بودن نمی توانند با فیول مایزر رقابت کنند. این محصولات ارزان قیمت به صورت مستقل تست نشده توسط شرکتهای معتبر، شرکتهای حمل و نقل و شهرداریها تایید نشده اند. معمولا این گونه محصولات توسط تعدادی گواهی نامه تایید می شوند. برای دریافت نتایجی تضمین شده و خرید محصولی که از دوام بالایی برخوردار باشد انتخاب محصولی ارزان قیمت یک خطاست و تنها وقت و هزینه ی شما را هدر می دهد. تنها فیول مایزر است که از بهترین محصولات و بهترین شرایط تولید، بالاترین درجه ی محصولات مقاوم در مقابل حرارت و محافظ عایق پیشرفته، مگنتهای قوی و با دوام در مقابل شرایط آب و هوا استفاده می کند. هزینه ی مواد اولیه و تولید محصولات ما به مراتب بیشتر از محصولاتی است که از روشهای قدیمی و مواد اولیه ی کیفیت پایین برای تولیدشان استفاده شده است. در انتها کیفیت و نتایج کاریست که یک محصول را ارزشمند می کند.


ارزش این دستگاه به بازدهی آن در بلند مدت است. فیول مایزر ام پی اکس برای کاهش مصرف سوخت، کاهش گازهای گلخانه ایی و احتراق بهتر سوخت، طراحی و ساخته شده است. حتی اگر محصولی را خریداری کنید که ارزانتر باشد اما آنطور که گفته شده بازدهی نداشته باشد تنها وقت و هزینه ی خود را هدر داده اید.

پرسش: آیا حقیقت دارد که یکی از رقبای شما محصولات شما را تولید کرده و لیبل میزند؟

پاسخ: این موضوع حقیقت ندارد. ما تمامی مراحل تولید محصولاتمان را خودمان انجام می دهیم، تنها فیول مایزر از سیستم پیشرفته ی تهویه ی سوخت ام پی اکس استفاده می کنددر دهه ی نود میلادی ما محصولاتمان را با شرکتهای دیگر برای خودروهای قدیمی دهه ی هفتاد تولید می کردیم که این همکاریها در 10 – 12 سال پیش پایان یافته است. شاید این شرکتها بخواهند مانند فیول مایزر عمل کنند اما این موضوع حقیقت ندارد. تنها فیول مایزر می تواند تکنولوژی ام پی ایکس به بازار ارائه کند.

پرسش: اگر محصولات شما بسیار موثر است چرا شرکتهای اتومبیل سازی از این تکنولوژی در خودروهای جدیدشان استفاده نمی کنند؟

پاسخ: باید به خاطر داشته باشیم که تولید کنندگان اتومبیل در حال حاظر بر روی توصعه ی اقتصاد سوخت تمرکز کرده اند که این کار در نتیجه ی افزایش بهای سوخت و گازهای گلخانه ایی است. در بیست سال گذشته، تمرکز این شرکتها بر قدرت و کارکرد خودروهای تولیدیشان بوده است. در طی این بیست سال این شرکتها به اقتصاد سوخت اهمیت نمی دادند در نتیجه تکنولوژی استفاده شده در این زمینه نه تنها پیشرفتی نداشته بلکه در بعضی از زمینه ها با پسرفت مواجه بوده است.امتیاز تکنولوژی استفاده شده در فیول مایزر در آمریکا و جهان تحت ده امتیاز نامه محفوظ است. علاوه بر همکاری با شرکتهای خودرو سازی که موثر بودن فیول مایزر را بر روی خودروهای تولیدیشان تایید می کنند، برای تجارت و دلایل مالی تصمیم گرفته ایم تا بر روی بازار خودرو که تا به حال 600 میلیون اتومبیل و 20 میلیون اتومبیل جدید در هر سال را شامل می شود، تمرکز کنیم تا اینکه بخواهیم فناوریمان را به یک تولید کننده عرضه کنیم. گرچه تکنولوژی پیشرفته ی ام پی اکس فیول مایزر در کارخانه بر روی تمامی اتومبیل های نصب نمی شود اما شما می توانید این دستگاه را به راحتی خریداری کرده و بر روی خودروی جدیدتان نصب کنید.

پرسش: شما چرا و برای چه حق امتیاز دریافت کرده اید؟

پاسخ: حق امتیاز ما از فناوری منحصر به فردمان به وسیله ی نونزده ادعای جداگانه محافظت می کند به علاوه ی اینکه ما به وسیله ی دفتر ثبت اختراع آمریکا محصولاتمان را جهانی به ثبت رسانده ایم. به همین دلیل هیچ شرکتی قادر به استفاده از تکنولوژی ام پی اکس در محصولاتش نیست.

پرسش: سیستم پیشرفته ی ام پی اکس فیول مایزر تا چه میزان در کاهش مصرف سوخت موثر است؟

پاسخ:
آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه شناخته شده ی ایی پی ای، میانگین ملی ما با دارایی 500 شرکت مانند مک دونالد، همکاری با شرکتهای حمل و نقل مانند اعضای انجمن جهانی لیموزین و برسی اطلاعات و مدارک دریافت شده از شرکتها نشان داده که متوسط کاهش مصرف سوخت این دستگاه برای خودروهای بنزینی 10 تا 15 درصد و برای خودروهای دیزلی 7 تا 8 درصد است. کاهش مصرف سوخت بسته به شرایط خودرو و فصلها متفاوت است. حتی برخی از مشتریهای ما با اینکه از بنزین با اکتان پایین تر استفاده می کنند نتیجه ی مشابهی از محصولات ما دریافت کرده اند.اما به خاطر داشته باشید نباید از بنزینی با اکتان پایین تر از آنچه سازنده ی خودرو اعلام کرده استفاده کنید.
پرسش: فیول مایزر ام پی اکس را در کدام قسمت خودرو باید نصب کنیم؟

پاسخ:
فروشنده یا خدمات پس از فروش باید دستگاه فیول مایزر ام پی اکس را باید بر روی شلنگ سوخت درست در بین فیلتر سوخت و انژکتور یا کاربراتور نصب شود (تا جای ممکن نزدیک به انژکتور سوخت یا کاربرات). دستگاه فیول مایزر ام پی اکس در صورت لزوم می توان قبل از شلنگ سوخت نصب کرد اگر جای مناسبی برای دستگاه در مسیر شلنگ سوخت خودرو وجود نداشته باشد. البته باید گفت که نصب دستگاه در این قسمت کارکرد فیول مایزر را کاهش می دهد.
پرسش: آیا می توان از فیول مایزر ام پی اکس را بر روی خودروهای قدیمی تر یا با مصرف سوخت بالاتر استفاده کرد؟

پاسخ: نتایج مثبت فیول مایزر ام پی اکس بر روی این خودروها در طی زمان مشخص می شود. که این حالت ناشی از تکنولوژی استفاده شده در دستگاه است تا زمانی که احتراق کاملتر شروع به تمیز کردن رسوبات کربن درون موتور خودرو کند. این پاکسازی ممکن است در زمان فرآیند اولیه رخ دهد.به هر حال هرچقدر موتور شما تمیزتر کار کند و رسوب نداشته باشد مصرف سوخت شما کمتر می شود همچنین خودروی شما راحت تر استارت می خورد و موتور خودرو نرمتر کار می کند. در شرایط خاص که سیستم سوخت خودرو کثیف باشد مصرف سوخت خودروی شما در دوره ی پاکسازی موتور افزایش میابد که این حالت موقتی است و در طول این فرایند مصرف سوخت خودروی شما بهتر خواهد شد. در کل باید گفت بسته به رسوبهای کربن موجود در خودرو، فرآیند پاکسازی از حداقل 500 مایل تا حد اکثر 4000 مایل برای خودروهای قدیمی طول خواهد کشید.

پرسش: عمر مفید فیول مایزر ام پی اکس چه میزان است؟
پاسخ: فیول مایزر ام پی اکس در طی چند سال استفاده به راحتی برای شما کار می کند. سیستم پیشرفته ی تهویه ی سوخت ام پی اکس ما برای تا حداقل سه سال تضمین شده است. با این حال محصول ما بایستی بیشتر از مدتی که ما مشخص کرده ایم کار کند و مشتریان ما گزارش کرده اند که عمر مفید محصول ما بین 5 تا 8 سال است.
پرسش: چگونه می توان فهمید که فیول مایزر ام پی اکس بر روی شلنگ سوخت کار می کند؟
پاسخ: تکنولوژی استفاده شده در فیول مایزر ام پی اکس طراحی شده تا بر روی هر شلنگ سوخت نصب شود حتی این دستگاه را می توان بر روی خودروهای لوکس و مسابقه ایی که از شلنگهای سوخت فولادی استفاده می کنند، نصب و استفاده کرد.
پرسش: آیا فیول مایزر ام پی اکس به کامپیوتر خودرو آسیب می رساند؟
پاسخ: خیر، اکثر کامپیوترها در قسمت سرنشین ، زیر داشبرد یا زیر صندلیهای جلو هستند. در صورتی که دستگاه فیول مایزر ام پی اکس که از نیروی مغناطیسی محصور شده استفاده می کند و بر روی شلنگ سوخت نصب می شود که فاصله ی زیادی تا کامپیوتر خودرو دارد. علاوه بر آن تکنولوژی منحصر به فرد محافظ عایق ما،گاوس میدانهای مغناطیسی خارجی را تا حد بالایی کاهش می دهد در نتیجه درصد تاثیر نیروی مغناطیس بر روی دیگر قطعات در حد بالایی کاهش میابد. مراقب باشید که دستگاه های ارزان مغناطیسی که از تکنولوژی محافظ عایق ام پی اکس استفاده نمی کنند می توانند به کامپیوتر خودروی شما آسیب برسانند پس با نصب فیول مایزر ام پی اکس هوشمند این ریسک را برای خودرویتان کاهش دهید.
پرسش: آیا فیول مایزر توسط انجمن منابع هوایی کالیفرنیا تایید شده است؟

پاسخ:
بلی، این محصول تحت دستور شماره ی 543 در سال 2003 توسط انجمن منابع هوایی کالیفرنیا تایید شده است. در واقع هر دستگاهی که در کالیفرنیا بر روی وسایل نقلیه نصب می شود و بر محیط زیست تاثیر می گذارد باید توسط انجمن منابع هوای کالیفرنیا تایید شود. این تاییدیه نشان می دهد که دستگاه باعث افزایش آلودگی هوا نمی شود. ایالت کالیفرنیا دقیق ترین استانداردها را در زمینه ی کیفیت هوا اجراء می کند. در چند سال اخیر انجمن منابع هوای کالیفرنیا تمامی محدودیتها را برای دستگاه های مغناطیسی برداشته است. 


.Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S