banner  
خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 


تعهد ما به حریم شخصی کاربرانمان

حریم شخصی شما برای ما بسیار مهم است. برای محافظت بهتر از حریم شخصی شما ما درباره ی سیاستهای شرکت درباره ی چگونگی استفاده از اطلاعات آنلاین و شیوه های گردآوری و استفاده از اطلاعات مشتریها به شما توضیح می دهیم. برای دسترسی آسانتر، ما این مطالب را در صفحه ی اصلی و هرجا که به اطلاعات شخصی شما نیاز باشد قرار داده ایم.

اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم

" فقط استفاده ی داخلی " به همان میزان که برای شما مهم است برای ما نیز ارزش دارد! اطلاعاتی که ما دریافت می کنیم تنها برای استفاده ی داخلی و سرویس دهی بهتر به شما بررسی می شود. ما به حریم شخصی شما احترام می گذاریم و بدون اجازه گرفتن از شما به هیچ عنوان اطلاعات شما را منتشر نخواهیم کرد. ما هرگز اطلاعات شما را به شرکتهای دیگر تحویل نخواهیم داد.

شرکت و سایت ما از اطلاعاتی مانند نام،آدرس،شماره تلفن روزانه،آدرس ایمیل وغیره را در فرمهای مشخصی برای ارسال شفارشها و ارائه ی خدمات به شما و غیره استفاده می کند. اگر شما از کارتهای اعتباری برای سفارش هایتان استفاده می کنید،شرکت یک حساب/شماره ی سفارش برای شما می سازد و تنها شماره ی کارت اعتباری و تاریخ انقضای آن را از شما دریافت می کند که این اطلاعات به صورت آفلاین نگهداری شده و درسترسی به این اطلاعات از طریق اینترنت غیر ممکن است.

زمانی که اطلاعات کارت اعتباری شما دریافت گردید دسترسی به این اطلاعات محدود به پرسنل حسابداری است و تنها توسط حساب شما قابل استفاده است. اگر برای پشتیبانی با ما تماس بگیرید، ما از اطلاعات پشتیبانی بنا بر آنکه پشتیبانی به چه صورت انجام شده، یک نسخه ی بایگانی تهیه و نگهداری می کنیم. ما از اطلاعات مشتریهایمان تنها در موارد مهم مانند سفارش محصولات، ارسال سفارش، خدمات جدید و پیشنهادات ویژه برای ارتباط با مشتری استفاده می کنیم.

این قوائد برای تمامی اطلاعات دریافت شده توسط وب سایت فیول مایزر صدق می کند. در بعضی از صفحات این سایت شما می توانید کالا سفارش دهید، درخواست دهید و برای دریافت محصول ثبت نام کنید. اطلاعات مورد نیاز در این صفحات: نام، آدرس، ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات کارت بانکی یا اعتباری و غیره هستند.

در برخی از صفحات، ممکن است اطلاعاتی درباره ی افراد دیگر دریافت شود. به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک هدیه ی آنلاین برای کسی بفرستید و یا سفارش خود را مستقیم برای گیرنده بفرستید. شما بایستی آدرس گیرنده را در سایت وارد کنید و در این حالت اطلاعات شخصی مورد نیاز عبارت اند از: نام، آدرس، شماره تلفن، پیام برای گیرنده و غیره.

روش استفاده از اطلاعات توسط ما

ما از اطلاعاتی که به هنگام سفارش از شما دریافت می کنیم تنها برای خدمات و تکمیل سفارش استفاده می کنیم. این اطلاعات به هیچ عنوان بب شرکتهای دیگر به اشتراک گذارده نمی شود مگر آنکه برای تکمیل سفارش ضروریت داشته باشد.

در حالتی که سفارش شما برای شخص دیگری جز خودتان ارسال شود. اطلاعات دریافت شده برای ارسال محصولات و تایید دریافت مرسوله استفاده می شوند و ما این اطلاعات را با هیچ گروه یا شخصی به اشتراک نمی گذاریم مگر آنکه برای تکمیل سفارش به این کار نیاز باشد. ما معمولا با شخص یا گروهی همکاری نمی کنیم. اگر هم همکاری کنیم و مجبور به اشتراک گذاشتن این اطلاعات باشیم این عمل بدون رضایت کتبی شما صورت نخواهد گرفت.

شاید ما از اطلاعات جمع آوری شده مانند آی پی آدرس بازدید کنندگان برای تشخیص مشکلات سرور سایت و کمک به مدیریت سایت استفاده می کنیم. ما از اطلاعات آماری دریافت شده برای کاربر پسند کردن بخشهایی چون جستجو و خرید استفاده می کنیم. این موضوع به هیچ عنوان به اطلاعات فردی مرتبط نمی باشد، جز آنکه احتمال کلاه برداری از سایت وجود داشته باشد و یا سوء استفاده از سیستم صورت بگیرد.

ممکن است سایت ما حاوی لینک دیگر سایتها نیز باشد. فیول مایزر هیچ مسئولیتی را در قبال حریم شخصی شما در این وب سایتها ندارد.

ما از آدرس ایمیل مشتریهایمان برای پاسخ به ایمیلهای ارسالی و اطلاع رسانی و یا سرویس دهی به حسابهای مشتریهایمان استفاده می کنیم. این آدرس ها جز در موارد یاد شده استفاده ی دیگری ندارند و شرکت این اطلاعات را با اشخاص و شرکتهای دیگر به اشتراک نمی گذارد.

اگر مایل به دریافت خبرهای جدید درباره ی محصولات جدید و خدمات ما هستید می توانید در سایت ما ثبت نام کنید. اطلاعاتی که وارد می کنید تا زمانی که فرم ثبت نام تکمیل نشده باشد در سیستم ثبت نشده و برای ثبت نام استفاده نمی شوند. حتی زمانی که شما مایل به دریافت آخرین اخبار درباره ی خدمات ومحصولات ما باشید ما این اطلاعات را با شخص یا افراد دیگر به اشتراک نخواهیم گذاشت  

ما ممکن است از اطلاعات آماری برای طراحی بهتر وب سایت شرکت استفاده می کنیم تا فروشمان را افزایش داده و ممکن است این اطلاعات را به صورت محرمانه با بخش تبلیغات مان به اشتراک بگذاریم. به عنوان مثال ما اطلاعاتی مانند تعداد بازدید کنندگان از بخش مشخصی از سایت یا تعداد و جنسیت افرادی که در سایت ثبت نام کرده باشند را به بخش تبلیغات ارائه می کنیم. هر گونه اطلاعاتی که شخصی باشد به هیچ عنوان در حیطه ی این اطلاعات قرار نمی گیرد و در این زمینه مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

در آخر، ما هرگز از اطلاعات شخصی که آنلاین و تحت شرایط بالا توسط شرکت ما دریافت شده است به اشتراک نمی گذاریم و از آنها جز در موارد گفته شده استفاده نمی کنیم مگر آنکه شما در این مورد شرکت را مجاز بدانید.

تعهد ما به امنیت داده ها

برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، حفظ صحت داده ها و اطمینان از استفاده ی صحیح از اطلاعات، ما از فرایند رمز گذاری خاص الکترونیکی، فیزیکی و روشهای مدیریتی مناسب برای حفاظت از اطلاعاتی که آنلاین جمع آوری می کنیم، استفاده می کنیم.

تعهد ما به حریم کودکان

ما نیز مانند شما والدین هستیم و محافظت از حریم کودکانمان برای ما بسیار مهم است. به همین خاطر وب سایت ما اطلاعات افراد زیر 13 سال را ثبت نخواهیم کرد و هیچ بخش از این وب سایت برای جذب مخاطب زیر 13 سال ساخته نشده است.

How You Can Review چگونه می توانید اطلاعات خود را بازبینی و تصحیح کنید

شما میتوانید درخواست بروز رسانی داده، تغییرات انجام داده و درباره ی اطلاعات شناسایی شخصی خودتان که ما به صورت آنلاین جمع آوری می کنیم سوال بپرسید، شما می توانید با ایمیل زدن به سایت :
info@fuelmiser.ir یا نامه نگاری به آدرس ایران، کرمان صندوق پستی: 168-76135 سوالات خود را مطرح کنید. ما از این شیوه برای محافظت بهتر از اطلاعات شما استفاده می کنیم.

شما می توانید اطلاعات شناسایی که غلت ثبت شده اند را با فرستادن اطلاعات صحیح، اصلاح کنید. برای حفاظت از امنیت اطلاعات و حریم شخصی شما، مراحل معقولی را برای تایید هویت شما در نظر گرفته شده که قبل از آنکه بتوانید به اطلاعات دسترسی داشته باشید باید این مراحل را پشت سر بگذارید.

لطفا به خاطر داشته باشید که سیاست حفظ حریم خصوصی ما برای حفظ امنیت و سرویس دهی بهتر، بدون اطلاع قبلی و با نظر کامل شرکت تغییر می کند.

چگونگی تماس با ما

بهترین روش برای ارتباط با ما فرستادن ایمیل به ایمیل شرکت یا آدرس پستی شرکت که در پایین نوشته شده نامه نگاری کنید:

شرکت فیول مایزر.
بخش: خدمات مشتریان
ایران، كرمان، خ شهاب-ک18-پ59-طبقه3-واحد6

 

 

 
veri_sign
حریم خصوصی
 .Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S