FuelMiser banner  
Download our Rebate Form خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

بررسی نتایج شما

نتایج و ارزیابی فیول مایزر: : فیول مایزر در صورت نصب صحیح بر روی شلنگ ورودی سوخت به موتور خودرو،کار خود را آغاز می کند. ممکن است در ابتدا نتایج اولیه متفاوت باشد اما نتایج شما بعد از طی کردن مسافت 800 تا 1200 مایل بهبود می یابد. مزایای بهینه فیول مایزر برای وسیله ی نقلیه ی شخصی شما، در 1200 مایل طی شده توسط خوردو نمایان می شود. خیلی مهم است که شما از فرم بررسی کاهش مصرف سوخت و دستور العمل پیگیری سنجش برای چگونگی جمع آوری اطلاعات و بررسی نتایج استفاده کنید، (دانلود فرم بررسی زبان انگلیسی).

روش بررسی کاهش مصرف سوخت: روش نوشته شده در این مطلب و فرم پیگیری تنها برای تایین میزان سوخت کاهش یافته توسط فیول مایزر نصب شده بر روی خودروی شماست. ( لطفا فرم را از طریق وب سایت ما مشاهده و دانلود کنید.) در صورتی که تولید کنندگان خودرو اعلام کرده اند که نتایجی که توسط رایانه ها دریافت کرده اند از دقت لازم برخوردار نیستند، ما پیشنهاد می کنیم خودتان به صورت دستی میزان مسافت طی شده و سوخت مصرفی را بررسی کنید.

دستور العمل جدول پیگیری

1.
نمونه ی روی جدول را بررسی کنید تا به چگونگی استفاده از جدول مسلط شوید.در هر بار سوخت گیری، تنها کافیست رقم کیلومتر شمار و میزان سوختی که در باک خودرو ریخته اید را یاد داشت کنید. برای مشخص کردن میزان مسافت طی شده، مسافت طی شده ی قبلی را از آخرین مسافت طی شده کم کنید تا میزان مسافت طی شده را بدست بیاورید. برای حساب سوخت مصرف شده در طی مسافت. میزان سوختی که در باک خودرو ریخته اید را بر مسافت طی شده تقسیم کنید. همچنین شما می توانید هر بار که باک خودرو را پر می کنید با استفاده از مسافت سنج خودرو میزان مسافتی که با سوختن یک باک طی می کنید را حساب کنید و در هر بار سوخت گیری مسافت سنج را صفر کنید.
2.
مشخص کردن مسافت طی شده ی پایه ی شما، قبل از نصب کردن فیول مایزر. برای این کار، رقم کیلومتر شمار را در جدول نوشته و خودرو سوخت گیری کنید . با اتوموبیل رانندگی کنید تا جایی که سه چهارم باک خالی شود. مهم است که در هر بار سوخت گیری از یک نوع سوخت استفاده کنید، ترجیحا از جایگاه سوخت قبلی استفاده کنید. دوباره در هنگام سوخت گیری، رقم جدید کیلومتر شمار را نوشته و رقم نوشته شده از سوخت گیری قبلی را از آن کم می کنیم تا میزان مسافت طی شده بدست آید (از مسافت سنج نیز می توان برای این کار استفاده کرد.) تعداد گالن های سوختی که به باک خودرو ریخته اید را همراه با تاریخ و مسافت طی شده یاد داشت کنید. این روند را چند بار با باک پر تکرار کنید.
3.
نصب کردن فیول مایزر با دنبال کردن طریقه ی نصب. مطمئن شوید که فیول مایزر بر روی بر روی شلنگ سوخت ورودی و تا جای ممکن نزدیک به موتور نصب شود. همچنین مطمئن شوید که فیول مایزر به طور صحیح در هر دو طرف نصب شده باشد. اطمینان حاصل کنید که گیره های فیول مایزر به قدری محکم شده باشد که فیول مایزر دور شلنگ سوخت حرکت نکند.
4.
مسافت طی شده ی خود را که با استفاده از فیول مایزر طی کرده اید را از طریق روند گزینه ی 2 می توانید حساب کنید. ما پیشنهاد می کنیم که این کار را چند بار با باک پر انجام دهید.

زمانی که مصرف سوخت خود را ارزیابی می کنید نکته های زیر را در نظر بگیرید:

مسافت طی شده در طی مصرف هر باک سوخت را چه دستی چه توسط کامپیوتر با یکدیگر مقایسه کنید.هنگامی که فیول مایزر را نصب کردید برای حساب کردن کاهش مصرف سوخت نسبت به مسافت طی شده و تعداد باکهایی که مصرفی بسنده نکنید و میانگین سوختی که به باک خودرو می ریزید را حساب کنید.این کاهش مصرف سوخت واقعی شما را نشان نمیدهد چون شما مسافتی که با پرکردن باک برای اولین دفعه طی کرده اید را حساب می کنید که به صورت معمول کاهش مصرف سوخت مشاهده نمی شود. زمانی که متوجه میزان قابل توجهی کاهش مصرف سوخت بالاتر از خط مبدا شدید بایستی مقدار آن را با حساب کردن افزایش در باکهای سوخت مرتبط با پایه حساب کرد.
اطمینان حاصل کنید که طریقه ی رانندگی و استفاده ی خودرو را ثبت کنید تا همیشه بتوانید شهر/بزرگراه پایه را با شهر/بزرگراه تست فیول مایزر مقایسه کنید .
اطمینان حاصل کنید که در کل تست پایه و تست فیول مایزر در دمای محیط یکسانی انجام شود چون دمای محیط در کاهش مصرف سوخت تاثیر چشمگیری دارد.

لطفا اطمینان حاصل کنید که در زمان ارزیافی فیول مایزر همانگونه که در ارزیابی پایه از خودرو استفاده میکردید، استفاده کنید تا بتوانید نتایج دقیق تری درباره ی ارزیابی انجام شده بدست آورید.

چه چیزی را باید انتظار داشت: اگر بیش از 10000 مایل با خودروی خود رانندگی کرده باشید، در پر کردن باک خودرو برای دفعات اول کاهش سوخت را احساس می کنید. هرچه مسافت طی شده توسط خودرو بیشتر باشد، در دفعات اول پر کردن باک خودرو کاهش مصرف سوخت بیشتری را مشاهده می کنید. حتی در خودروهایی که مسافت زیادی را طی کرده باشند، کاهش مصرف سوختشان بعد از چند مدت استفاده از خودرو مشخص می شود. در ابتدا مصرف سوخت کاهش پیدا می کند زیرا فیول مایزر باعث می شود که سوخت کامل تر بسوزد و باعث احتراق کاملتری بشود. استفاده از خودروی فاقد فیول مایزر در طی مسافتهای طولانی باعث می شود سوخت به طور ناقص سوخته و داخل موتور جرم بگیرد. زمانی که با فیول مایزر بر روی خودرو نصب شود احتراق کاملتر صورت گرفته و جرم داخل موتور پاک شده و مصرف سوخت کاهش می یابد. بعد از یک تا پنج بار سوخت گیری، مصرف سوخت خودروی شما تا 10 درصد کاهش پیدا می کند.

فیول مایزر در طی ده سال ارزیابی، 10 تا 16 درصد در کاهش مصرف سوخت موثر بوده است. در طی ده سال سابقه و فروش هزاران محصول، تنها یک و نیم درصد مشتریان ما با فیول مایزر کاهش مصرف سوخت را تجربه نکردند. در اکثر مواقع ما مشتریان را راهنمایی می کنیم که محل نصب فیول مایزر را به شلنگ سوخت دیگری منتقل کنند بعد از این کار آنها بلافاصله کاهش مصرف سوخت را تجربه می کنند. در برخی از مواقع، به هر دلیلی، خریدار احساس می کند که مصرف سوخت خودرو تغییری نداشته است.

اگر خودروی شما مانند آنچه در فرم ارزیابی کاهش مصرف سوخت و آموزش ارزیابی کاهش مصرف سوخت مشخص شده، عمل نکند.حتما چیزی اشتباه است.

کامپیوتر خودرو: برای آنکه بتوانید مزایای فیول مایزر بر روی خودروهایی که کامپیوتر دارند مشاهده کنید، بایستی در هنگام نصب یکی از ترمینالهای باتری خودرو را قطع کنید. این کار باعث میشود تا کامپیوتر خود به خود ریست شده و تاثیر فیول مایزر را در هنگام کارکرد خودرو تشخیص دهد. برای این کار لطفا به دستور العمل خودرو مراجعه کنید و یا از یک تکنیسین خدمات با تجربه کمک بگیرید.

شلنگ سوخت: فیول مایزر تنها در صورتی کار می کند که بر روی شلنگ سوخت ورودی نصب شده باشد. اگر با خودروی خود تقریبا 75000 مایل رانندگی کرده باشید و بعد از نصب فیول مایزر 800 تا 1200 مایل را با اتوموبیلتان طی نکرده باشید، در ابتدا کاهش مصرف سوخت مشاهده نمی شود اما بعد از آن مصرف سوخت خودرو به تدریج کاهش می یابد. اگر بعد از نصب فیول مایزر مصرف سوخت خودروی شما کاهش پیدا نکرده ما توصیه می کنیم که فیول مایزر را بر روی شلنگ سوخت دیگری نصب کنید.

لطفا سوالات خود را به این آدرس ایمیل کنید info@fuelmiser.ir

 

 
veri_sign
حریم خصوصی
 .Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S