FuelMiser banner  

 

 

 

 

 

 

 

خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

مزایای مالی تکنولوژی فیول مایزر ام پی اکس

هزینه ایی که برای فیول مایزر پرداخت می کنید در کمتر از یک سال جبران می شود!

بهای بالای سوخت بر روی همه ی مردم تاثیر گذاشته است
اگر شما مانند دیگر خانواده ها زندگی می کنید، بهای افزاینده ی سوخت به راحتی بر مخارج زندگی شما تاثیر گذاشته و شما کمتر از قبل می توانید با خودرویتان رانندگی کنید. در چند سال پیش بهای بنزین 150% افزایش یافته است، در حالتی که حقوق خانوار تغییر آنچنانی نداشته یا به میزان کمی افزایش یافته است. علاوه بر تاثیر بهای بالای سوخت بر مخارج خانوار باید در نظر داشت که افزایش بهای سوخت برابر است با افزایش بهای کالا ها و خدمات مورد نیاز خانوار.

چگونه می توانید به آسانی مصرف سوخت خود را کاهش دهید
سیستم پیشرفته ی تهویه ی سوخت فیول مایزر ام پی اکس راحت ترین و موثر ترین روش برای کاهش مصرف سوخت یک خودروی خانواده به میزان صدها دلار در سال است. با نصب ام پی ایکس علاوه بر اینکه در هر ماه مصرف سوخت دو خودروی یک خانواده 50 تا 100 دلار کاهش می یابد، ام پی ایکس یکی از بهترین و هوشمندانه ترین روش ها برای مقابله با بهای بالای سوخت است.

یک سرمایه گذاری بزرگ برای آینده و خانواده شما
اکثر سرمایه گذاران حرفه ایی اظهار دارند که بازده 8 تا 10 درصد بسیار بیشتر از بازده 3 درصدی است که بانک در قبال سپرده ی شما پرداخت می کند. به طور متوسط سرمایه گذاری بر روی یک دستگاه فیول مایزر 100 تا 300 درصد در طول یک سال بازدهی دارد و این روند در طول عمر مفید دستگاه تکرار می شود. فیول مایزر به راحتی یکی از بهترین سرمایه گذاریها برای خانواده، اقتصاد و محیط زیستمان است. بهتر از همه این است که در صورت نارضایتی شما، 100% می توانید محصول را برگشت داده و هزینه ی خود را دریافت کنید، … پس خرید فیول مایزر یک ریسک نیست!

مزایای زیست محیطی فناوری فیول مایزر ام پی اکس
کاهش مصرف سوخت و اقتصاد سوختی بهتر به معنای کاهش کربن دی اکسید ناشی از احتراق سوخت است.
نسوختن هر یک گالن سوخت یعنی تولید نشدن 20 پوند کربن دی اکسید.
هر خودرو به طور متوسط هر سال 6.7 تن گاز دی اکسید کربن تولید می کند.

چگونه یک گالن سوخت، 20 پوند کربن دی اکسید تولید می کند؟
غیر ممکن به نظر میرسد که هر گالن سوخت که 6.3 پوند وزن دارد، در هنگام احتراق 20 پوند کربن دی اکسید تولید کند. به هر حال بیشتر وزن کربن دی اکسید از گازوئیل نیست، از اکسیژن هواست که برای احتراق سوخت لازم است
.

زمانی که بنزین می سوزد کربن و هیدروژن از یکدیگر جدا میشوند. هیدروژن در ترکیب با اکسیژن تبدیل به مولکول آب می شود و کربن در ترکیب با اکسیژن تبدیل به دی اکسید کربن می شود.

وزن هر اتم کربن برابر 12 است و وزن هر اتم اکسیژن برابر 16 است، پس وزن Co2هر مولکول دی اکسید کربن برابر با 44 است ( 12 از کربن و 32 از اکسیژن ).

پس برای حساب کردن میزان کربن دی اکسید تولید شده از یک گالن گازوئیل باید وزن کربن را در 12/44 یا 3.7 ضرب کرد

از آنجایی که 87 درصد وزن بنزین کربن است و 13 درصد مابقی را هیدروژن تشکیل می دهد وزن کل اتمهای کربن موجود در یک گالن برابر 5.5 پوند است.

بعد با ضرب کردن وزن کربن در 3.7 ، وزن اصلی کربن دی اکسید تولید شده از یک گالن بنزین به دست می آید که این میزان برابر 20 پوند است!

چرا فیول مایزر کاربردی تر از دیگر محصولات مشابه است؟
چون تنها فیول مایزر از تکنولوژی خاص و پیشرفته ی ام پی استفاده می کند که بسیاری از شرکتها کارکرد این فناوری را مورد بررسی قرار داده و قبول دارند. برای اطلاعات بیشتر به بخش حقایق و علوم مراجعه کنید.

 

 
veri_sign
حریم خصوصی
 


.Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S