FuelMiser banner  
Download our Rebate Form

 

 

 

 

 

 

 

خانه درباره ی ما   فیول مایزر در اخبار    چگونگی خرید محصولات ما    رانندگان ایمن کشور    سوالات رایج    تماس با ما     

 

نظرات مشتریان فیول مایزر

"من در یک تجارت اتومبیل خانوادگی بزرگ شده ام، از آنجایی که بسیاری از محصولات مغناطیسی بازده خوبی ندارند من به محصول شما شک داشتم. به هر حال تکنولوژی ام پی اکس امیدوار کننده به نظر می رسید و با تضمین برگشت پول، تصمیم گرفتم برای یکبار این محصول را امتحان کنم. پس من دستگاه فیول مایزر خود را سفارش دادم و به دقت محصول شما را طی چند ماه قبل بر روی خودروی خود امتحان کرده ام.

و باید بگویم که مصرف سوخت خودروی من به طور متوسط 16% کاهش داشته است (با 6% درصد بیشتر از میزانی که شما تضمین کرده اید!). بر اساس بهای بنزین این روزها، فیول مایزر مقدار 3.40 دلار بر هر گالن را در طی 5 تا 6 ماه استفاده کاهش می دهد. مصرف سوخت کمتر تاثیر بالایی بر کاهش آلاینده های هوا دارد که به سلامت محیط زیست ما کمک می کند.

از شما به خاطر این محصول عالی متشکرم!"

   –استفان
      از کلوه لند، اهایو


"این محصول به راحتی طی چند دقیقه با رعایت کردن طریقه ی نصب، بر روی خودرو نصب می شود. من خیلی از نصب این دستگاه راضی بودم زیرا برای نصب این محصول به هیچ ابزار خاص و تنظیماتی برای نصب احتیاج ندارد. در راهنمای فیول مایزر نوشته شده بود که تا مسافت 1200 مایل اول نمی توان کارکرد کامل این محصول را مشاهده کرد. در طی اولین سوختگیری متوجه تغییر خاصی در کاهش مصرف سوخت خودرو نشدم، به هر حال در طی سوخت گیری دوم و سوم متوجه شدم که خودروی من با مصرف هر گالن بنزین 2 مایل مصافت بیشتری را طی می کنم.عادتهای رانندگی من تغییری نداشته است اما من متوجه شدم که از زمانی که فیول مایزر را بر روی خودروی جیپم نصب کرده ام کارکرد خودروی من بهتر شده است. همچنین من از ضمانت رضایت مشتری در طی یک سال کامل بسیار رازی هستم و قابلیت نصب دوباره ی فیول مایزر بر روی خودروی جدید یکی از بهترین مزایای این محصول است."

   – وندی
      میلز بزرگ، مری لند


"من برای گزارش نتایج محصول فیول مایزر بر روی خودروی شورلت اس-10 این متن را نوشته ام. قبل از نصب فیول مایزر مصرف خودرو به طور متوسط در طی هر 19.03 مایل یک گالن بنزین مصرف می کرد، بعد از نصب فیول مایزر این میزان به 24.268 مایل بر گالن افزایش یافته است. علاوه بر کاهش مصرف سوخت من متوجه بهبود کارکرد خودروی خود شدم. خودرو بهتر و نرمتر کار می کند. علاوه بر این متوجه شدم که در طی مسیری که روزانه طی می کنم در بعضی از نقاط مجبور به استفاده از دنده معکوس بودم که بعد از نصب فیول مایزر مجبور به انجام این کار نیستم."

   – جرالد
      کالیفرنیا، مری لند


"در سال 2007 ، 430 عدد خودروی سنگین قبل از نصب فیول مایزر به طور میانگین در طی هر 7.5 تا 8 مایل یک گالن بنزین مصرف می کردند. یک ماه بعد از نصب فیول مایزر ما مشاهده کردیم که میزان میانگین 1.2 تا 1.5 مایل بر گالن افزایش داشته است. با قیمت سوخت که همچنان 3.50 دلار بر هر گالن است هزینه ی سوختی خودروها کاهش یافته است. به طور متوسط هر خودروی سنگین 30000 مایل را در سال طی می کند. با در نظر گرفتن نتایج حاصل از استفاده ی فیول مایزر هر خودروی سنگین در سال 650 گالن کمتر سوخت مصرف می کند. که هزینه ی سوختی در طول یک سال 2.200 دلار کاهش خواهد داشت. مبلغ 2.200 دلار در اقتصاد امروزه مبلغ قابل توجهی است."

   – چارز
      روزلین، نیویورک


"قبل از نصب فیول مایز خودروی کروزر پی.تی 2001 من به طور متوسط طی 17.79 مایل مسافت یک گالن بنزین مصرف می کند بعد از نصب فیول مایزر این میزان به 21.10 مایل بر گالن افزایش داشته است که این میزان به معنای 4 مایل بر گالن بیشتر از متوسط اولیه قبل از نصب فیول مایزر است. من معمولا از خودروی خود در جاده های شهری و بزرگ راهها استفاده می کنم. در طی مسافتهای شهری با مصرف سوخت کمتر می توانم مسافت بیشتری را طی کنم."
   – تام
      برمتون، تگزاس


و غیره...

 
veri_sign
حریم خصوصی
 


.Copyright © 2008-, FUELMiser®, Inc. New York, NY. All rights reserved. Patented USA and Internationally
.Company B.A.G.S